BASEN 2021/22

UWAGA!!!!!

• Uczniów klas: E, F, C, B PdP w dniu basenu ze względów organizacyjnych prosimy o przywożenie bezpośrednio na pływalnię Warszawianka przy ul. Merliniego 4 o godzinie 8:20. Jeśli uczeń w danym dniu nie pływa musi mieć klapki i krótkie spodenki, będzie przebywał na płycie basenu pod opieką pomocy nauczyciela, lub musi pozostać pod opieką rodziców/opiekunów. Szkoła nie zapewnia opieki w godzinach tych zajęć. Prosimy o pilnowanie terminów i godzin. Zajęcia w wodzie trwają 30 minut, do szatni, za bramkę wchodzimy o 8:30
  • Uczniowie klas: B, A PdP, D wyjeżdżają ze szkoły o godzinie 10:05, wracamy o godzinie 11:45, na obiad. Jeśli uczeń w danym dniu nie pływa musi mieć klapki i krótkie spodenki, będzie przebywał na płycie basenu pod opieką pomocy nauczyciela.
  • Uczeń, który będzie wchodził do wody musi mieć strój kąpielowy, klapki, ręcznik, czepek, dopasowane okularki, coś do czesania, dziewczynki gumkę do włosów. Suszarki są na pływalni.
  • Proszę dbać o higienę uczniów (krótkie paznokcie u rąk i nóg, czyste włosy, czysty, estetyczny strój, dziewczynki jednoczęściowy).
  • Dotyczy wszystkich uczniów: proszę również o dodatkową reklamówkę na buty, które wstawiamy do szafki razem z odzieżą wierzchnią.
  • W razie pytań i sytuacji indywidualnych podaję kontakt do mnie: Monika Rydzewska Książak – nauczyciel wychowania fizycznego 608 673 333
  • Aktualny harmonogram zajęć na pływalni poniżej do pobrania:
basen grudzień 2021