Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Dziś uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny i z radością rozpoczynamy wakacje! To bylo wspaniałe 10 miesięcy, podczas których na prawdę dużo się działo! Odwiedzili nas policjanci, miasteczko ruchu drogowego, wyjechaliśmy na farmę Cztery Pory Roku, obchodziliśmy Święto Niepodległości i Dzień Edukacji Narodowej, bawiliśmy się w Andrzejki i Mikołajki, oglądaliśmy przedstawienia Teatru Eden, bawiliśmy się na balu karnawałowym, była tez Biała Szkoła, Święto Szkoły, wyjazdy do Wilgi i Władysławowa, wycieczki i wiele wiele więcej! ???? Dziś świadectwa zostały rozdane i nadszedł czas wypoczynku! Życzymy Wam pięknego lata, wymarzonej pogody i niezapomnianych, bezpiecznych przygód! Do zobaczenia we wrześniu!!