Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Wczoraj uroczyście pożegnaliśmy Rok Szkolny 2020/21! Zgromadzeni na tarasie, odświętnie ubrani wysłuchaliśmy podziękowań Pani Kasi oraz pana Grzegorza, zaśpiewaliśmy hymn naszej szkoły i odebraliśmy świadectwa, dyplomy oraz miłe upominki. Jeszcze raz pożegnaliśmy naszych wspaniałych Absolwentów oraz Jasia, który zmienia szkołę! Niejedna łezka się wczoraj pojawiła w naszych oczach….. Życzymy Wam wszystkim powodzenia! Była tez fotobudka i wspomnienia minionego czasu. To był trudny rok, ale daliśmy radę! Teraz pora na odpoczynek! Już jutro rozpoczyna się nasz obóz w Niechorzu, śledźcie koniecznie naszego Facebooka i „Pamiętnik Obozowicza”. Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji, pięknej pogody, odpoczynku!