Zakończenie roku 2019

Wszystko, co dobre szybko się kończy! To był wspaniały czas! Za nami rok wytężonej pracy, wspólnej zabawy, nauki, zdobywania nowych doświadczeń. Rok wielu wycieczek- odwiedziliśmy Dolinę Bobrów, Gdańsk, byliśmy na zielonej szkole. Rok 100 wycieczek na 100 – lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Rok w którym co miesiąc odwiedzaliśmy Teatr Guliwer. Rok, w którym wspólnie obchodziliśmy Wigilię oraz Wielkanoc, świętowaliśmy urodziny naszych uczniów, cieszyliśmy się podczas Święta Szkoły. Rok, w którym powstały aż dwie płyty z piosenkami pana Michała i aranżacjami pana Bronka. Rok wielu wspaniałych zajęć w Placówce. Po prostu niezapomniany rok.
Dziś każdy cieszy się z rozpoczynających się wakacji, choć łezka nam się w oku kręci, kiedy wspominamy wszystkie minione wydarzenia. Dziękujemy naszym Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Asystentom i Pracownikom naszej Szkoły za wszystkie wspólne chwile. Życzymy wszystkim wspaniałej pogody i dobrego, bezpiecznego odpoczynku! Do zobaczenia!

Pokaż zdjęcia