Wystawa "A we mnie...kolor, drzewo i ptak"

W czwartek, 24 maja miało miejsce niezwykłe i ważne dla nas wydarzenie – wernisaż prac naszych uczniów. Wystawa“A we mnie… kolor, drzewo i ptak” była okazją do zaprezentowania talentów i ogromnej pracy młodych artystów oraz ich wspaniałych mentorek Pani Oli Ozyry i Pauliny Maksjan, pod kierunkiem których powstawały obrazy. Była to także okazja do spotkań i rozmów. Licznie przybyli Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele oraz Pracownicy i Przyjaciele naszej Szkoły byli pod ogromnym wrażeniem zaprezentowanych prac. Trudno było ukryć wzruszenie, gdy w galerii przy ulicy Narbutta 46/48 spontanicznie wybrzmial hymn Szkoły “Daj Szansę”, którego autorem jest Pan Michał Kmieć. Wszystkich, którzy nie mogli być tego dnia razem z nami, zachęcamy do obejrzenia fotorelacji oraz do odwiedzenia galerii, gdzie jeszcze do 10 czerwca, w godz. 9.00 – 17.00 (oprócz weekendów) można podziwiać tę niezwykłą i niepowtarzalną wystawę.
Pani Anicie Zdrojewskiej, właścicielce galerii serdecznie dziękujemy :)

Pokaż zdjęcia