Wigilia Szkolna 2018

Grudzień to szczególny miesiąc w roku. To czas przedświątecznego zabiegania, wielu świątecznych spotkań, szukania prezentów. To też czas, kiedy zgodnie ze szkolną tradycją spotykamy się na Wigilii w Szkole Dać Szansę.
To dzień na który wszyscy bardzo czekamy. Po serdecznym powitaniu przez Dyrektora naszej Szkoły –panią Katarzynę Radzką nadszedł czas na Jasełka. Uczniowie przypomnieli nam nie tylko tradycje i zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem ale przede wszystkim to, co w tych świętach jest najważniejsze – serce otwarte na drugą osobę.
Nie zabrakło też świątecznych tańców pod okiem pani Justyny oraz tradycyjnego kolędowania o które zadbali niezastąpieni pani Małgosia, pan Bronek oraz pan Michał.
Po ogłoszeniu wyników na najpiękniejszą bombkę składaliśmy sobie ciepłe życzenia ,a przy wigilijnych stołach znaleźliśmy czas na rozmowy. Dziękujemy serdecznie wszystkim, dzięki którym ten wieczór był tak wyjątkowy oraz jeszcze raz składamy życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkich pomyślności na Nowy Rok!