Wigilia szkolna 2017

W sobotę, 16 grudnia, zgodnie ze szkolną tradycją spotkaliśmy się na wspólnej wigilii. Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły – każdy miał swój wkład w przygotowanie tego szczególnego wieczoru. Spotkanie rozpoczęło się jasełkami wystawionymi przez uczniów wraz z nauczycielami. Przywołana historia, piękna scenografia i śpiewane kolędy wprowadziły nas w magiczny nastrój Bożego Narodzenia. Podziwialiśmy też taniec w rytmie świątecznych piosenek. Wzruszyły nas kolędy, które zaśpiewali i zagrali uczniowie oraz nauczyciele, a na kiermaszu zachwycały świąteczne ozdoby. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie serdeczne życzenia. Nie zabrakło też tradycyjnych wigilijnych potraw i pysznych słodkości, które jak co roku przygotowali Rodzice. Wszystkim jeszcze raz dziękujemy za ten wspaniały wieczór i życzymy Wesołych Świąt!