Teatr okiem Guliwera

We wrześniu rozpoczęliśmy udział w Projekcie Edukacji Teatralnej „Teatr okiem Guliwera”. Uczniowie klas A, B, C, D, E będą regularnie odwiedzać Teatr Guliwer. Przed każdym spektaklem aktorzy zaproszą ich na teatralną przygodę: wprowadzą w świat teatru, odkryją sekret animacji lalek, opowiedzą o dalekich podróżach Guliwera. Młodsi uczniowie obejrzeli już „Bajkę o deszczowej kropelce i tęczy”, a starsi spektakl „Obcy w lesie”. Przygody małej kropelki, która postanowiła się odłączyć od reszty deszczu bardzo się naszym młodszym uczniom podobały. Dzieci przeżywały spotkanie kropelki z ogniem, śmiały się z pogoni żaby za niesforną muchą i w czasie przerwy niecierpliwie czekały na dalszy ciąg przedstawienia. Starsi uczniowie również wrócili pełni wrażeń ze spektaklu „Obcy w lesie”. Razem z bohaterami zastanawiali się kim jest obcy i czy to on jest winien wszystkim nieszczęściom mieszkańców lasu. Nasi uczniowie otrzymali też specjalne dzienniki podróży teatralnych, które trzeba uzupełniać po każdym spektaklu. Bilety na październikowe przedstawienia już mamy zarezerwowane!