Święto Szkoły 2019

Jedną z naszych najważniejszych i ulubionych tradycji jest coroczne Święto Szkoły. W tym roku tematem przewodnim była przygoda w Warszawie. Szkoła została udekorowana na tę okazję – każda z klas przygotowała makietę przedstawiającą wybrane miejsce naszego miasta. I tak podziwialiśmy Kolumnę Zygmunta, Muzeum Warszawy, Teatr Guliwer i wiele innych. Podczas inscenizacji przygotowanej przez uczniów mieliśmy okazję przypomnieć sobie legendę o Warsie i Sawie. Nasza młodzież, nauczyciele oraz asystenci zaśpiewali też stare warszawskie piosenki i zatańczyli Polkę. Był też bufet, w którym każdy mógł spróbować warszawską wuzetki czy orzeźwiającą lemoniadę. Były zagadki Złotej Kaczki, warszawskie gry i karaoke oraz wystawa prac naszych uczniów, a dla smakoszy kiełbasek -grill. Mieliśmy też ogromną przyjemność bawić się przy piosenkach wykonanych przez Ferajnę z Hoovera. To był wspaniały dzień, dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w jego przygotowaniu!

Pokaż zdjęcia