Święto Szkoły 2017

W sobotę 10 czerwca w ogrodzie na Głogowej przy pięknej przy pięknej pogodzie działo się! Doroczne Święto szkoły „Dać Szansę”. Spotkanie uczniów, ich rodzin, pracowników , absolwentów i przyjaciół szkoły. W programie były: fantastyczne występy uczniów, którzy grali na różnych instrumentach , śpiewali solo i w nowo powstałym chórze „ Piękny świat” no i oczywiście tańczyli. Potem warsztaty artystyczne i sportowe. Aukcje dzieł uczniów. A także oczywiście biesiadowanie. Niezawodni rodzice jak zwykle przynieśli mnóstwo smakołyków, a nasi panowie przygotowali kiełbaski z grilla.
Ale to nie koniec!
Byli też nadzwyczajni goście. Przedstawiciele firmy DB SCHENKER przyszli świętować z nami. Przywieźli nam masę ziemi , kory i posadzili 25 tuj w naszym ogrodzie! Wykopanie dołków w pełnej gruzu ziemi to naprawdę wysiłek nie lada. Na dodatek dostaliśmy skrzynki i pelargonie do upiększenia tarasu. Nasza młodzież pomagała transportując wodę do wykopanych dołków.
Kochani kto nie przyszedł niech żałuje . Zapraszamy za rok.