Otrzęsiny 2018

Z okazji Święta Edukacji Narodowej jak co roku odbyły się w naszej szkole Otrzęsiny!
Pani Dyrektor wszystkich serdecznie przywitała, składając najlepsze życzenia zarówno nauczycielom, asystentom jak i uczniom. Swoje ciepłe słowa skierowała do nas pani Sagan – przedstawiciel Rodziców.
Po słowach wstępu zaczęła się zabawa. Przywitaliśmy nowego ucznia – Maćka z najmłodszej klasy , p. Róże, która od tego roku uczy Religii oraz asystentów – p. Przemka, p. Piotrka oraz p. Adriana, którzy pracują już od jakiegoś czasu w naszej szkole, ale jeszcze nie przeszli tradycyjnych otrzęsin. W nowej roli powitaliśmy również Dyrekcję naszej Szkoły – p.Kasię, p.Anetę oraz p.Asię – Kierownika naszej Świetlicy. Zadania nie były łatwe, ale wszyscy świetnie sobie z nimi poradzili, więc zostali pasowani i uroczyście przyjęci do naszego grona! Na koniec punkt, na który wszyscy czekali – dyskoteka!