Nasza szkolna Wigilia

Grudzień mija nam co roku pod znakiem przygotowań do szkolnej Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia!
Atmosfera, która panuje na Głogowej otula nas ciepłem. Słuchamy kolęd, pieczemy pierniki, ozdabiamy sale. Przygotowujemy kiermasz.
I gdy w końcu przychodzi wieczór spotkania, cieszymy się z czasu spędzonego w naszej szkolnej społeczności, wymienianych serdeczności, życzeń i uścisków. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku odpowiadali za przygotowania do wigilii – szczególnie pani Monice i panu Bronkowi za koordynację, pani Mai za przygotowanie występu uczniów, pani Małgosi oraz Rodzicom, którzy stworzyli chór i wystąpili z kolędami, Wiktorii i Bazylemu za świąteczne utwory zagrane na pianinie, Julce i jej siostrze za wspólny występ! Pani Oli i pani Magdzie za kiermasz…. I wszystkim osobom, dzięki którym ten wieczór był tak wyjątkowy! Ten wieczór był też wyjątkowy z jeszcze jednego powodu! Pan Michał i Pan Bronek przygotowali specjalna niespodziankę, którą jest nowa, świąteczna płyta!