Mazowiecki Turniej Boccia

Koniec roku szkolnego zbliża się do nas wielkimi krokami, ale warto jeszcze przypomnieć o kilku ważnych wydarzeniach, które dzięki naszym wychowankom dostarczyły nam mnóstwo radości.
24 kwietnia odbył się Mazowiecki Turniej Boccia „Nasze Igrzyska Olimpijskie”. Wystawiliśmy reprezentację pięciorga zawodników w składzie: Zuzia, Marianka, Wojtek, Kacper i Kuba.
Po zaciętych bojach mogliśmy wracać spod kampinoskiego Leszna z podniesioną głową! Mimo młodego składu i niewielkiego doświadczenia stanowiliśmy niełatwą przeszkodę dla świetnie dysponowanych rywali. Najlepszą naszą zawodniczką okazała się Marianka, która wygrała dwa swoje mecze, co pozwoliło jej zająć miejsce w czołowej ósemce. W dodatku otrzymaliśmy dwie piękne statuetki dla najmłodszych zawodników turnieju. Powędrowały one w ręce Zuzi oraz Wojtka. Dziękujemy również klasie B i C, które wybrały się z nami do Lesznai swoim ogromnym dopingiem wspierały zawodników.
Gratulujemy!