Kolędowanie w Domu Lekarza Seniora 2019

Dnia 24 stycznia 2019roku w Domu Seniora w Warszawie przy ul. Wołoskiej odbył się koncert kolęd w wykonaniu uczniów Szkoły Dać Szansę. Podczas koncertu uczniowie grali i śpiewali kolędy razem z publicznością, tradycyjne w nowych aranżacjach, a także mniej znane, wykonywane po raz pierwszy pastorałki, jak np. ”Do stajenki, gdzie leży Jezus Maleńki”. W programie znalazły się również utwory karnawałowe – tanga, walce, boogie, grane na keyboardach, gitarach, fletach i instrumentach perkusyjnych. Atrakcją koncertu był występ taneczny naszej uczennicy, która przygotowała wiązankę walców do popularnych melodii operetkowych.
Koncert został nagrodzony gorącymi brawami, słuchacze z uznaniem gratulowali naszym młodym artystom przygotowania ciekawego programu, umiejętności gry, opanowania trudnej sztuki prezentacji na scenie, jak również wytworzenia atmosfery więzi i radości płynącej ze wspólnego wykonywania ulubionej muzyki świątecznej.