Głogowa wita wiosnę

We wtorek 10 kwietnia odbyła się w naszej szkole impreza ,,Głogowa wita wiosnę”. Uczniowie rozwiązywali zagadki związane z wiosną, rozpoznawali odgłosy wiosennych ptaków i owadów, nazywali narzędzia ogrodnicze i opowiadali do czego służą. Rozpoznawali również wiosenne warzywa próbując ich z zawiązanymi oczami. Wszyscy sobie świetnie poradzili! Wspólnie udekorowaliśmy wiosenną łąkę roślinami i zwierzętami, które wcześniej przygotowaliśmy na zajęciach. Czas między kolejnymi zadaniami umilały nam dźwięki granych i śpiewanych piosenek. W ogrodzie mieliśmy do wykonania nie lada zadanie… Każda klasa miała przygotowane stanowisko z ziemią, doniczką i kwiatami. Uczniowie z małą pomocą, posadzili do doniczek wiosenne kwiaty, podlali i powiesili na tarasie przed wejściem. Można je podziwiać, do czego serdecznie zachęcamy ;)
Nasza szkolna impreza stanowiła część projektu “Wpadnij na Głogową”, z którym startowaliśmy w konkursie „Tu mieszkam, tu zmieniam” zorganizowanym przez Santander Bank Polska S.A.

Pokaż zdjęcia