Wizyta w ŚDS w Wilanowie

29 maja uczniowie klas: „G” i „H” odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy w Wilanowie. W czasie wizyty zapoznali się z uczestnikami oraz pracownikami ŚDS. Miłą niespodzianką było, że w gronie uczestników jest czterech absolwentów naszej szkoły. Gospodarze zapoznali nas z zasadami funkcjonowania ich placówki, pokazali nam pracownie, w których mają zajęcia oraz omówili tygodniowy plan zajęć. W sympatycznej atmosferze odbywało się spotkanie, w czasie którego następowała wymiana informacji na temat obu placówek. Dla Adama był to szczególny dzień, ponieważ w tym dniu ma urodziny, o czym wszystkich poinformował. Składaliśmy Adamowi życzenia, a gospodarze zorganizowali drobny poczęstunek. Na zakończenie poszliśmy do ogrodu, gdzie odbywają się zajęcia z hortiterapii. Gospodarzom ŚDS w Wilanowie jeszcze raz serdecznie dziękujemy za gościnność i życzliwość.