Dzień Dziecka 2021

W tym roku Dzień Dziecka w Dać Szansę był szczególnie radosny! W końcu po wielu miesiącach, odbyła się impreza, na której mogliśmy być wszyscy razem! Oczywiście pamiętaliśmy o wszystkich zaleceniach, trzymaliśmy dystans, na szczęście w naszym ogrodzie jest dużo miejsca! Dobrze było się zobaczyć i wspólnie bawić.
Po powitaniu wszystkich przez panią Kasię i pana Grzegorza, razem zaśpiewaliśmy hymn naszej szkoły, który przypomina nam o tym, co nas łączy.
Odbyły się tez otrzęsiny! Pani Agata i Pani Paulina przygotowały nie lada zadania! Stefan, pani Ewa, pan Bolek i pan Marcin doskonale sobie ze wszystkim poradzili! Dlatego pani Kasia mogła ich uroczyście przyjąć do naszego grona.
Potem każda z klas radośnie zatańczyła do wybranego przez siebie hitu! Nie zabrakło tez lodów oraz pysznych i zdrowych przekąsek, których przygotowaniem zajęły się najstarsze klasy! Na koniec odbyły się zabawy przygotowane przez panią Asię! Były wyścigi na miotłach i krach, wyścigi dżdżownic, przeciąganie liny… Mamy co wspominać! Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tego wyjątkowego dnia!

Pokaż zdjęcia